یافتن نور در تاریکی زمستانی دانمارک


من اغلب با خارجی هایی کار می کنم که از کشورهای آفتابی مانند هند، امارات و فیلیپین وارد دانمارک شده اند، و همه آنها یک چالش مشترک دارند – پیدا کردن نور در تاریکی زمستانی دانمارک.

در واقع، دانمارکی ها نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند. شروع تاریکی در اوایل بعدازظهر به این معنی است که ساعت 5 بعدازظهر دقیقاً مانند ساعت 8 شب به نظر می رسد، که دقیقاً شبیه نیمه شب است، که دقیقاً مانند ساعت 5 صبح است که بسیار شبیه به 8 صبح است. آسمان سیاه متراکم و جوهری.

در طول روز یک نور خاکستری ضعیف وجود دارد که گاهی با غبار غلیظی از قطرات کوچک باران همراه است. مقابله با آن سخت است.

“من خواهم”

بسیاری از افرادی که در این دوران در دانمارک زندگی می کنند احساس کم انرژی بودن را توصیف می کنند. من خواهم اصطلاح دانمارکی بسیار توصیفی است. به طور مستقیم به “تنبل” ترجمه می شود. دیگران به شدت احساس افسردگی می کنند. برخی زیاد می خورند یا زیاد می نوشند. بعضی ها همیشه می خوابند.

لازم نیست اینطور باشد. در اینجا راهنمایی های من برای مقابله با آن ماه های غم انگیز، که معمولا از نوامبر تا پایان فوریه طول می کشد، ارائه شده است.

پرتوهای طلایی مغز شما را هدف قرار می دهند

اول، جنبه کاملا فیزیکی. مکمل های ویتامین D را مصرف کنید و نور درمانی با طیف آبی را در نظر بگیرید – من ارزان ترین آن را دارم، حدود 400 کرون هزینه دارد. آن را روشن کنید و مانند یک تکه شادی فوری احساس خواهید کرد. مثل نفس کشیدن زیر نور خورشید است.

همچنین مهم است که در مدت زمان کوتاه نور هر روز بیرون بروید. حتی اگر فقط برای 15 دقیقه در ساعت ناهار باشد، واقعا کمک می کند. در روزهایی که خورشید ضعیفی از میان ابرها نگاه می کند، من به معنای واقعی کلمه به خورشید خیره می شوم. مطمئنم که یک چشم پزشک به من می گوید که این کار را نکن، اما آفتاب در این فصل آنقدر ضعیف است که فکر نمی کنم خطر زیادی داشته باشد. به نظر می رسد که پرتوهای طلایی مستقیماً به مغز شما می روند.

طبیعت گردی یا بازدید از خرس های قطبی

دوم، ورزش. پیاده روی در طبیعت در این فصل از سال فوق العاده است اگر لباس مناسب، به خصوص کفش مناسب داشته باشید. یک جفت چکمه خوب و حتی می توانید وقتی هوا یخ زده است بیرون بروید. از مغازه های دست دوم در دانمارک غافل نشوید. معمولاً می توانید لباس های زمستانی بسیار خوبی را در آنجا با پول کم پیدا کنید.

پارک ها، باغ های گیاه شناسی، جنگل ها – همه آنها در این زمان از سال جذابیت خاصی دارند. قهوه ای، جذابیت زمستانی، اما با این وجود جذاب. برو ببین حال حیوانات زمستانی چطوره پارک آهوها خوبه، ببین آهوها چیکار میکنن. و بیشتر باغ وحش های دانمارک در تمام طول سال باز هستند. برو ببین خرس های قطبی وقتی هوا سرده چقدر خوشحالن!

یک پروژه زمستانی پیدا کنید

اگر نمی توانید بیرون بروید، در خانه ورزش کنید. YouTube ویدیوهای آموزشی با هر نوع میزبانی در هر سطحی دارد – اگر می‌خواهید با مردی تمرین کنید، آنها می‌توانند این کار را برای شما انجام دهند. شما می خواهید با یک زن، یک زن پیر، یک زن جوان، یک زن میانسال تمرین کنید، آنها می توانند این کار را برای شما انجام دهند. فروشگاه‌های تخفیف‌دار مانند Flying Tiger به شما وزنه‌ها یا کش‌های لاستیکی یا توپ‌های ورزشی را در صورت نیاز با پول کم به شما می‌فروشند. اما اگر از چند تبلیغ برای چیزهای کاملاً تصادفی که جریان شما را مختل می کند، اهمیتی ندارید، واقعاً می توانید به صورت رایگان در YouTube تمرین کنید.

اما بهترین نکته من برای پشت سر گذاشتن زمستان یک پروژه خاص است، مانند یادگیری نحوه بافتن یا ساختن چیزی از چوب، یا حتی بهتر از آن، یک لیست. اگر فهرستی دارید، می‌توانید در حین پیش‌روی همه چیز را بررسی کنید، و با طولانی شدن ماه‌های تاریک، احساس پیشرفت خواهید کرد.

من در زمستان امسال لیستی تهیه می کنم. من تک تک کلاس های موجود را در باشگاه های زنجیره ای خود، Pure Gym انجام می دهم. رقص زومبا، رقص لاتین، استپ استاندارد، بوکس، بادی پامپ. این نیاز به تواضع فراوان دارد. بچه جدید بودن در کلاس هر هفته مستلزم تحمل بالایی برای احمق به نظر رسیدن است. من همیشه در عقب هستم، همیشه حداقل 1-2 قدم از بقیه عقب تر هستم.

جشنواره فیلم فرهنگی دانمارک

فهرست های آشپزی یکی دیگر از روش های خوب است. برای مثال، هر سوپی را در کتاب آشپزی سوپ درست کنید. خوب است که آنها را از لیست حذف کنید.

اگر در حال کاوش در دانمارک هستید، می توانید در جشنواره فیلم فرهنگی دانمارک شرکت کنید. فیلم‌های کمدی کلاسیک مانند کمدی‌های اولسون گنگ را تماشا کنید باند اولسن. بچه پسند است – گروه اولسن گروهی از جنایتکاران باهوش اما غیرخشونت هستند که کارهایی مانند دزدیدن مجسمه طلایی را انجام می دهند. بچه ها همچنین ممکن است از سریال کمدی پدر چهار نفر لذت ببرند – پدر چهار فرزند – برای یک خانواده دانمارکی بدون مادر با چهار فرزند. آنها بیش از 50 سال است که با گروه های جدید بچه ها قسمت می سازند.

بینندگان پیچیده تر آن را دوست خواهند داشت ماتادور، مجموعه تلویزیونی کلاسیک درباره یک روستای دانمارکی متعلق به دوران جنگ جهانی دوم و نحوه تعامل طبقات اجتماعی در آن. این یک گزینه زمستانی عالی است، به خصوص اگر به درام های خانوادگی طولانی و پیچیده علاقه دارید. می توانید آن را به صورت رایگان با زیرنویس انگلیسی در DR.dk تماشا کنید.

راز لیست است

اگر سلیقه شما بیشتر معاصر است، سریال معروف سیاسی همیشه وجود دارد قلعهیا قلعه، برای یک نخست وزیر زن، سه فصل، یا پلپل، محصول مشترک دانمارکی و سوئدی درباره جنایت در دو طرف پل اورسوند. شاید سلیقه شما تیره تر باشد – پس می توانید فیلم هایی در مورد باندهای دانمارکی و دنیای زیرزمینی دانمارک انتخاب کنید. هل دهنده سری، قسمت های 1، 2 و 3.

اما راز این لیست است. شما باید یک لیست داشته باشید و همه چیز را بررسی کنید. این به شما حس حرکت رو به جلو را در زمانی می دهد که همه چیز همیشه تاریک به نظر می رسد.

برف کمک می کند. اگر برف سفید روشن روی زمین ببارد، نور را منعکس می کند و خلق و خو را بهبود می بخشد.

در غیر این صورت، تنها درمان واقعی برای زمستان دانمارکی بهار است، چند ماه دیگر.دیدگاهتان را بنویسید